Quantity
Price
Total price
1
$72.3135
$72.3135
12
$68.7015
$824.4180
36
$66.8955
$2,408.2380
108
$61.9185
$6,687.1980
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | 3M |
| Series | 1181 |
| Package | Bulk |
| Product Status | ACTIVE |
| Material | Copper Foil |
| Length | 54.000' (16.50m) |
| Type | Shielding Tape |
| Width | 0.750" (19.10mm) |
| Operating Temperature | -40°C ~ 130°C |
| Adhesive | Conductive, Single Sided |
| Thickness - Overall | 0.003" (0.07mm) |
