Quantity
Price
Total price
1
$9.0720
$9.0720
10
$8.1585
$81.5850
25
$7.4235
$185.5875
100
$6.7200
$672.0000
250
$6.1530
$1,538.2500
500
$5.6280
$2,814.0000
1000
$4.8930
$4,893.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | 3M |
| Series | 1183 |
| Package | Box |
| Product Status | ACTIVE |
| Material | Tin-Plated Copper Foil |
| Length | 36.000" (914.40mm) |
| Type | Shielding Sheet |
| Width | 1.000" (25.40mm) |
| Operating Temperature | -40°C ~ 130°C |
| Adhesive | Conductive, Single Sided |
| Thickness - Overall | 0.003" (0.07mm) |
