Quantity
Price
Total price
2
$58.1700
$116.3400
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | di-soric |
| Series | - |
| Package | Retail Package |
| Product Status | ACTIVE |
| Adjustment Type | Adjustable |
| Sensing Distance | 31.496" (800mm) |
| Sensing Method | Diffuse |
| Operating Temperature | -25°C ~ 55°C |
| Output Configuration | PNP-NC/NO |
| Voltage - Supply | 10V ~ 30V |
| Ingress Protection | IP67 |
| Cable Length | 78.74" (2m) |
| Connection Method | Cable |
| Light Source | Infrared (880nm) |
