Quantity
Price
Total price
1
$309.7500
$309.7500
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | SensoPart |
| Series | F25 |
| Package | Retail Package |
| Product Status | ACTIVE |
| Adjustment Type | Teaching Method |
| Sensing Distance | 0.374" ~ 0.571" (9.5mm ~ 14.5mm) |
| Operating Temperature | -20°C ~ 55°C |
| Output Configuration | Push-Pull |
| Voltage - Supply | 10V ~ 30V |
| Response Time | 20µs |
| Ingress Protection | IP67, IP69K |
| Connection Method | Connector, M8 |
| Light Source | White (400 - 700nm) |
