Quantity
Price
Total price
1
$232.4280
$232.4280
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Altech Corporation |
| Series | - |
| Package | Bulk |
| Product Status | ACTIVE |
| Sensing Distance | 26.25' (8m) |
| Sensing Method | Through-Beam |
| Operating Temperature | -20°C ~ 70°C |
| Voltage - Supply | 10V ~ 36V |
| Ingress Protection | IP67 |
| Connection Method | Connector, M12 |
| Light Source | Yellow LED |










