Quantity
Price
Total price
1
$31.4160
$31.4160
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Nanmac |
| Series | A8A |
| Package | Box |
| Product Status | ACTIVE |
| Temperature Range | 232°C |
| Terminal Type | Connector |
| Length - Lead Wire | 9.000" (228.60mm) |
| Element Type | J - Type |
| Conductor Type | Non-Grounded |
