Quantity
Price
Total price
1
$54.9885
$54.9885
10
$51.3030
$513.0300
50
$49.1505
$2,457.5250
100
$44.5410
$4,454.1000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | 3M |
| Series | AB7000HF |
| Package | Box |
| Product Status | ACTIVE |
| Material | Polymer Resin, Metal Flakes |
| Length | 11.693" (297.00mm) |
| Shape | Rectangular |
| Type | Absorbing Sheet |
| Width | 8.268" (210.00mm) |
| Operating Temperature | -25°C ~ 85°C |
| Adhesive | Non-Conductive, Single Sided |
| Thickness - Overall | 0.005" (0.13mm) |
