Quantity
Price
Total price
1
$86.2470
$86.2470
10
$81.7950
$817.9500
30
$79.5690
$2,387.0700
100
$74.0040
$7,400.4000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | 3M |
| Series | AB7000HF |
| Package | Box |
| Product Status | ACTIVE |
| Material | Polymer Resin, Metal Flakes |
| Length | 11.693" (297.00mm) |
| Shape | Rectangular |
| Type | Absorbing Sheet |
| Width | 8.268" (210.00mm) |
| Operating Temperature | -25°C ~ 85°C |
| Adhesive | Non-Conductive, Single Sided |
| Thickness - Overall | 0.014" (0.35mm) |
