Quantity
Price
Total price
2500
$2.8560
$7,140.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | OSRAM Opto Semiconductors (ams OSRAM) |
| Series | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Output Type | Digital |
| Type | Hall Effect Sensor |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Termination Style | Gull Wing |
| Voltage - Supply | 4.5V ~ 5.5V |
| Actuator Material | Magnet |
