Quantity
Price
Total price
1
$9.1980
$9.1980
10
$7.3605
$73.6050
25
$6.8040
$170.1000
100
$5.8905
$589.0500
500
$5.5125
$2,756.2500
1000
$5.1450
$5,145.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | OSRAM Opto Semiconductors (ams OSRAM) |
| Series | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Output | I2C, PWM |
| Operating Temperature | -40°C ~ 160°C (TA) |
| Termination Style | SMD (SMT) Tab |
| Voltage - Supply | 4.5V ~ 5.5V |
| Actuator Type | Inductive Target |
| Technology | Inductive |
| For Measuring | Rotary Position |
| Supplier Device Package | 14-TSSOP |
| Rotation Angle - Electrical, Mechanical | 0° ~ 360°, Continuous |
| Grade | Automotive |
| Qualification | AEC-Q100 |
