Quantity
Price
Total price
1
$884.1000
$884.1000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Automation Components, Inc. |
| Series | - |
| Package | Tape & Box (TB) |
| Product Status | ACTIVE |
| Output | 2V ~ 10V, 4mA ~ 20mA, Relay, RS485 |
| Type | Oxygen (O2) |
| Accuracy | ±2.5% |
| Operating Temperature | -20°C ~ 40°C |
| Voltage - Supply | 24VAC/DC |
| Current - Supply | 250mA |
