Quantity
Price
Total price
1
$1,187.6550
$1,187.6550
10
$1,029.8505
$10,298.5050
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Endress+Hauser |
| Series | Picomag |
| Package | Box |
| Product Status | ACTIVE |
| Voltage - Input | 18V ~ 30V |
| Operating Temperature | -10°C ~ 60°C |
| Switch Function/Rating | 4mA ~ 20mA, 2V ~ 10V, NPN, PNP, Pulse |
| Material - Body | Stainless Steel |
| Port Size | G Male Thread |
| Sensing Range | 1.5 ~ 750L/min |
| Flow Sensor Type | Liquid |
