Quantity
Price
Total price
1
$23.2155
$23.2155
10
$18.3750
$183.7500
25
$17.4090
$435.2250
100
$14.9940
$1,499.4000
450
$14.0280
$6,312.6000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Panasonic Electric Works |
| Series | EKMB |
| Package | Tray |
| Product Status | ACTIVE |
| Features | Flat Square Lens, White |
| Package / Case | Module |
| Output Type | Digital |
| Sensing Distance | 197" (5m) 16.4' |
| Operating Temperature | -20°C ~ 60°C |
| Voltage - Supply | 2.3V ~ 4V |
| Sensor Type | Motion, Pyroelectric, PIR (Passive Infrared) |
| Trigger Type | Internal |
