Quantity
Price
Total price
1
$24.3495
$24.3495
10
$19.2780
$192.7800
25
$18.2595
$456.4875
100
$15.7185
$1,571.8500
450
$14.7105
$6,619.7250
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Panasonic Electric Works |
| Series | EKMB |
| Package | Tray |
| Product Status | ACTIVE |
| Features | Long Distance Lens, Black |
| Package / Case | Module |
| Output Type | Digital |
| Sensing Distance | 669" (17m) 55.8' |
| Operating Temperature | -20°C ~ 60°C |
| Voltage - Supply | 2.3V ~ 4V |
| Sensor Type | Motion, Pyroelectric, PIR (Passive Infrared) |
| Trigger Type | Internal |
