Quantity
Price
Total price
1
$23.7405
$23.7405
10
$19.7820
$197.8200
25
$17.5245
$438.1125
100
$16.9575
$1,695.7500
450
$15.8235
$7,120.5750
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Panasonic Electric Works |
| Series | EKMB |
| Package | Tray |
| Product Status | ACTIVE |
| Features | Horizontally Wide Lens, Black |
| Package / Case | Module |
| Output Type | Digital |
| Sensing Distance | 276" (7m) 23' |
| Operating Temperature | -20°C ~ 60°C |
| Voltage - Supply | 2.3V ~ 4V |
| Sensor Type | Motion, Pyroelectric, PIR (Passive Infrared) |
| Trigger Type | Internal |
