Quantity
Price
Total price
50
$16.7475
$837.3750
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Panasonic Electric Works |
| Series | EKMB |
| Package | Tray |
| Product Status | ACTIVE |
| Features | Wide Area Lens, White |
| Package / Case | Module |
| Output Type | Digital |
| Sensing Distance | 144" (3.5m) 12' |
| Operating Temperature | -20°C ~ 60°C |
| Voltage - Supply | 2.3V ~ 4V |
| Sensor Type | Motion, Pyroelectric, PIR (Passive Infrared) |
| Trigger Type | Internal |
