Quantity
Price
Total price
1
$11.5815
$11.5815
10
$9.2715
$92.7150
25
$8.5785
$214.4625
100
$7.4130
$741.3000
450
$6.9510
$3,127.9500
950
$6.4890
$6,164.5500
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Panasonic Electric Works |
| Series | EKMC |
| Package | Tray |
| Product Status | ACTIVE |
| Features | Flat Square Lens, Pearl White |
| Package / Case | Module |
| Output Type | Digital |
| Sensing Distance | 197" (5m) 16.4' |
| Operating Temperature | -20°C ~ 60°C |
| Voltage - Supply | 3V ~ 6V |
| Sensor Type | Motion, Pyroelectric, PIR (Passive Infrared) |
| Trigger Type | Internal |
