Quantity
Price
Total price
1
$15.5715
$15.5715
10
$12.3270
$123.2700
25
$11.6865
$292.1625
100
$10.0590
$1,005.9000
450
$9.4080
$4,233.6000
950
$8.9250
$8,478.7500
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Panasonic Electric Works |
| Series | EKMC |
| Package | Tray |
| Product Status | ACTIVE |
| Features | Ultra Slight Motion Lens, White |
| Package / Case | Module |
| Output Type | Analog |
| Sensing Distance | 161" (4.1m) 13.5' |
| Operating Temperature | -20°C ~ 60°C |
| Voltage - Supply | 3V ~ 6V |
| Sensor Type | Motion, Pyroelectric, PIR (Passive Infrared) |
| Trigger Type | Internal |
