Quantity
Price
Total price
1
$15.4245
$15.4245
10
$12.2115
$122.1150
25
$11.5710
$289.2750
100
$9.9645
$996.4500
450
$9.3135
$4,191.0750
950
$8.8410
$8,398.9500
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Panasonic Electric Works |
| Series | EKMC |
| Package | Tray |
| Product Status | ACTIVE |
| Features | Ultra Slight Motion Lens, Pearl White |
| Package / Case | Module |
| Output Type | Analog |
| Sensing Distance | 161" (4.1m) 13.5' |
| Operating Temperature | -20°C ~ 60°C |
| Voltage - Supply | 3V ~ 6V |
| Sensor Type | Motion, Pyroelectric, PIR (Passive Infrared) |
| Trigger Type | Internal |
