Quantity
Price
Total price
1
$14.2485
$14.2485
10
$11.2875
$112.8750
25
$10.6890
$267.2250
100
$9.2085
$920.8500
450
$8.6100
$3,874.5000
950
$8.1690
$7,760.5500
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Panasonic Electric Works |
| Series | EKMC |
| Package | Tray |
| Product Status | ACTIVE |
| Features | Flat Square Lens, White |
| Package / Case | Module |
| Output Type | Analog |
| Sensing Distance | 197" (5m) 16.4' |
| Operating Temperature | -20°C ~ 60°C |
| Voltage - Supply | 3V ~ 5.5V |
| Sensor Type | Motion, Pyroelectric, PIR (Passive Infrared) |
| Trigger Type | Internal |
