Quantity
Price
Total price
1
$9.1980
$9.1980
10
$7.2765
$72.7650
25
$6.8985
$172.4625
100
$6.7515
$675.1500
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Panasonic Electric Works |
| Series | EKMC |
| Package | Tray |
| Product Status | ACTIVE |
| Features | Flat Square Lens, Black |
| Package / Case | Module |
| Output Type | Digital |
| Sensing Distance | 197" (5m) 16.4' |
| Operating Temperature | -20°C ~ 60°C |
| Voltage - Supply | 3V ~ 6V |
| Sensor Type | Motion, Pyroelectric, PIR (Passive Infrared) |
| Trigger Type | Internal |
