Quantity
Price
Total price
1
$4.4940
$4.4940
10
$4.0320
$40.3200
25
$3.8115
$95.2875
100
$3.3075
$330.7500
250
$3.1395
$784.8750
500
$2.8140
$1,407.0000
1000
$2.3730
$2,373.0000
2500
$2.2575
$5,643.7500
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | TDK Micronas |
| Series | HAL39 |
| Package | Bulk |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Output | PWM, SENT |
| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C |
| Termination Style | Gull Wing |
| Voltage - Supply | 3V ~ 16V |
| Actuator Type | External Magnet, Not Included |
| Technology | Hall Effect |
| For Measuring | Angle, Linear, Rotary |
| Supplier Device Package | 8-SOIC-1 |
| Rotation Angle - Electrical, Mechanical | 0° ~ 360° |
