Quantity
Price
Total price
3000
$1.1445
$3,433.5000
5000
$1.1025
$5,512.5000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Everlight Electronics |
| Series | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | ACTIVE |
| Sensing Distance | 8m |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Orientation | Top View |
| Operating Temperature | -20°C ~ 85°C |
| Current - Supply | 400 µA |
| Voltage - Supply | 2.7 V ~ 5.5 V |
