Quantity
Price
Total price
40
$24.9900
$999.6000
80
$24.1815
$1,934.5200
280
$23.3730
$6,544.4400
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Tamura |
| Series | L34S D15T |
| Package | Tray |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | Module, Single Pass Through |
| Polarization | Bidirectional |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Output | Ratiometric, Voltage |
| Frequency | DC ~ 25kHz |
| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Voltage - Supply | ±12V ~ 15V |
| Response Time | 5µs |
| Sensor Type | Hall Effect, Open Loop |
| Linearity | ±0.5% |
| For Measuring | AC/DC |
| Current - Supply (Max) | 25mA |
| Current - Sensing | 400A |
| Number of Channels | 1 |
