Quantity
Price
Total price
1
$565.9500
$565.9500
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Leopard Imaging Inc. |
| Series | - |
| Package | Bulk |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | Module |
| Type | CMOS |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Voltage - Supply | 12V |
| Pixel Size | 4.2µm x 4.2µm |
| Active Pixel Array | 1824H x 840V |
| Frames per Second | 30.0 |
