Quantity
Price
Total price
1
$935.1405
$935.1405
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Wilcoxon (Amphenol Wilcoxon Sensing Technologies) |
| Series | - |
| Package | Bulk |
| Product Status | ACTIVE |
| Output Type | Analog |
| Amplifier Type | General Purpose |
| Operating Temperature | 0°C ~ 55°C |
| Voltage - Supply | 18V |
| Current - Supply | 2.4 mA |
