Quantity
Price
Total price
1
$69.5205
$69.5205
10
$58.5375
$585.3750
25
$54.8835
$1,372.0875
80
$53.0565
$4,244.5200
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | ELT SENSOR CORP |
| Series | - |
| Package | Tray |
| Product Status | ACTIVE |
| Output | I2C, PWM |
| Type | Carbon Dioxide (CO2) |
| Accuracy | ±5% |
| Operating Temperature | -10°C ~ 60°C |
| Voltage - Supply | 3.2V ~ 3.5V |
| Current - Supply | 8mA |
