Quantity
Price
Total price
1
$50.3790
$50.3790
10
$42.4200
$424.2000
25
$39.7740
$994.3500
80
$38.4405
$3,075.2400
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | ELT SENSOR CORP |
| Series | - |
| Package | Tray |
| Product Status | ACTIVE |
| Output | I2C |
| Accuracy | ±5% |
| Operating Temperature | -10°C ~ 50°C |
| Voltage - Supply | 3.1V ~ 3.5V |
| Current - Supply | 5mA |
