Quantity
Price
Total price
1
$96.7155
$96.7155
10
$81.4485
$814.4850
25
$76.3560
$1,908.9000
80
$73.8150
$5,905.2000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | ELT SENSOR CORP |
| Series | - |
| Package | Tray |
| Product Status | ACTIVE |
| Output | 0.5 V ~ 4.5 V |
| Type | Carbon Dioxide (CO2) |
| Accuracy | ±3% |
| Operating Temperature | -20°C ~ 60°C |
| Voltage - Supply | 4.5V ~ 5.5V |
| Current - Supply | 22mA |
