Quantity
Price
Total price
1
$103.0785
$103.0785
10
$85.9005
$859.0050
25
$83.0340
$2,075.8500
80
$80.1780
$6,414.2400
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | ELT SENSOR CORP |
| Series | - |
| Package | Tray |
| Product Status | ACTIVE |
| Output | 0.5 V ~ 3 V |
| Type | Carbon Dioxide (CO2) |
| Accuracy | ±3% |
| Operating Temperature | -10°C ~ 60°C |
| Voltage - Supply | 3.2V ~ 3.6V |
| Current - Supply | 12mA |
