Quantity
Price
Total price
1
$131.7120
$131.7120
10
$109.7670
$1,097.6700
25
$106.1025
$2,652.5625
80
$102.4485
$8,195.8800
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | ELT SENSOR CORP |
| Series | - |
| Package | Tray |
| Product Status | ACTIVE |
| Output | 0.5 V ~ 3 V |
| Type | Carbon Dioxide (CO2) |
| Accuracy | ±3% |
| Operating Temperature | -20°C ~ 50°C |
| Voltage - Supply | 4.75V ~ 12V |
| Current - Supply | 19mA |
