Quantity
Price
Total price
1
$4.5150
$4.5150
10
$3.3915
$33.9150
25
$3.0135
$75.3375
50
$2.8560
$142.8000
100
$2.7825
$278.2500
500
$2.3310
$1,165.5000
1000
$2.1840
$2,184.0000
5000
$2.0370
$10,185.0000
12000
$1.9215
$23,058.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | OSRAM Opto Semiconductors (ams OSRAM) |
| Series | TCS3400 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | 6-WDFN |
| Wavelength | 465nm, 525nm, 615nm, 2700K |
| Output Type | I2C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Type | Ambient |
| Operating Temperature | -40°C ~ 70°C |
| Voltage - Supply | 2.7V ~ 3.6V |
| Supplier Device Package | 6-DFN (2.4x2) |
| Proximity Detection | No |
