Quantity
Price
Total price
4000
$5.8065
$23,226.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | OSRAM Opto Semiconductors (ams OSRAM) |
| Series | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | ACTIVE |
| Output Type | Push-Pull |
| Sensing Distance | 0.394" ~ 196.85" (10mm ~ 5000mm) |
| Operating Temperature | -30°C ~ 70°C |
| Voltage - Supply | 2.7V ~ 3.3V |
| Current - Supply | 2.8 mA |
