Quantity
Price
Total price
1
$174.9825
$174.9825
10
$169.1550
$1,691.5500
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | ELT SENSOR CORP |
| Series | - |
| Package | Box |
| Product Status | ACTIVE |
| Type | Carbon Dioxide (CO2) |
| Accuracy | ±5% |
| Operating Temperature | -10°C ~ 60°C |
| Voltage - Supply | 19.2V ~ 28.8V |
| Current - Supply | 10mA |
