Quantity
Price
Total price
1
$171.2760
$171.2760
10
$161.1960
$1,611.9600
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | ELT SENSOR CORP |
| Series | - |
| Package | Box |
| Product Status | ACTIVE |
| Output | 2 V ~ 10 V, 4mA ~ 20mA |
| Type | Carbon Monoxide (CO) |
| Accuracy | ±5% |
| Operating Temperature | -10°C ~ 50°C |
| Voltage - Supply | 17.5V ~ 30V |
| Current - Supply | 20mA |
