Quantity
Price
Total price
1
$2.6040
$2.6040
10
$2.1210
$21.2100
25
$1.7220
$43.0500
50
$1.5960
$79.8000
100
$1.5225
$152.2500
500
$1.2810
$640.5000
1000
$1.1970
$1,197.0000
2500
$1.1550
$2,887.5000
5000
$1.1235
$5,617.5000
7500
$1.1025
$8,268.7500
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Vishay Semiconductor - Opto Division |
| Series | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | 4-SMD, No Lead |
| Output | I2C |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Resolution (Bits) | 16 b |
| Current - Supply (Max) | 1mA |
| Voltage - Supply | 2.6 V ~ 3.6 V |
